Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Kas ir slikto kredītu aizdevumi?


Sliktu kredītu aizdevumi ir paredzēti cilvēkiem ar kredīta pārskatu, kas ir mazāks par nevainojamu vai kuriem ir maz vai vispār nav kredītvēstures. Šiem aizdevumiem parasti ir augstākas procentu likmes un lielāki ierobežojumi nekā citiem aizdevumiem, jo ​​tas palīdz aizdevējiem samazināt risku, ka jūs tos neatmaksāsiet. Tomēr tie var būt noderīgi, ja tos pārvalda atbildīgi.

Svarīgi ir tas, ka jūs neatradīsit uzņēmumus, kas reklamē “Kredīti ar sliktu kredītvēsturi” – tas viņiem ir tikai izplatīts, neoficiāls nosaukums.

Kā es varu saņemt aizdevumu par “sliktu” kredītu?

Pirmkārt, noskaidrojiet, ko jūs varat atļauties atmaksāt katru mēnesi. Pēc tam salīdziniet aizdevumus ar dažādiem uzņēmumiem, lai atrastu tādu, kas vislabāk atbilst jūsu finansiālajām iespējām un vajadzībām.

Mēģiniet pieteikties tikai uz aizdevumiem, kurus, visticamāk, saņemsiet, jo katrs pieteikums jūsu pārskatā ierakstīs stingru meklēšanu, kas var pazemināt jūsu rezultātu. Pirms pieteikšanās var būt noderīgi pārbaudīt savu atbilstību, lai izprastu savas apstiprināšanas iespējas. Jūs varat redzēt savu piemērotības reitingu personīgajiem aizdevumiem, salīdzinot tos ar Experian – tas ir bez maksas, un tas neietekmēs jūsu kredītreitingu.

Tikai atceraties, ka mēs esam kredītu brokeris, nevis aizdevējs †. Tas nozīmē, ka mēs nesniedzam kredītu, taču mēs varam atvieglot jūsu meklēšanu, palīdzot salīdzināt piedāvājumus vienā vietā.

Kas ir “slikts kredīts” un vai man tas ir?

Ja jums ir “slikts kredīts”, tas nozīmē, ka uzņēmumi negatīvi vērtē jūsu kredītvēsturi, tāpēc jums, iespējams, būs grūti aizņemties naudu vai piekļūt noteiktiem pakalpojumiem. Bet atcerieties, ka katram uzņēmumam, vērtējot jūsu kredītvēsturi, ir atšķirīgi kritēriji – daži var redzēt jūs pozitīvāk nekā citi.

Jūs varat gūt priekšstatu par to, kā uzņēmumi jūs redz, pārbaudot jūsu bezmaksas Experian kredīta rādītāju.

Ja jūsu rezultāts ir zems, tas var būt tāpēc, ka jums ir negatīva ietekme uz jūsu kredītatskaiti, piemēram:

  • Novēloti maksājumi
  • Noklusējumi
  • Apgabaltiesas spriedumi
  • IVA, DMP vai DRO
  • Bankrots


Pārāk daudz smagu meklējumu (piemēram, tie tiek ierakstīti, kad piesakāties kredītam)
Var būt arī tas, ka jums vienkārši nav lielas kredītvēstures, lai aizdevēji varētu pieņemt lēmumu. Šī ir izplatīta problēma, ja:

  • Vai esat jauns pieaugušais un jums vēl nav bijis laika, lai izveidotu kredītreģistru
  • Nekad neesat ņēmis kredītu vai atvēris bankas kontu
  • Nesen esat pārcēlies uz Lielbritāniju, jo kredītvēsture nav pārsūtāma pāri robežām

Kā es varu iegūt labākas likmes un augstākas robežas?

Jūs varētu apsvērt aizdevumu ar lielāku risku
Ja jūs nevēlaties maksāt augstas likmes vai jums ir nepieciešama liela summa, jūs, iespējams, joprojām varēsit atrast jūsu vajadzībām atbilstošu aizdevumu, pat ja jums ir slikts kredīts. Bet parasti kompromiss ir tāds, ka jums būs jāpieņem augstāks riska līmenis. Piemēram:

  • Garantētāja aizdevumi – kur kāds (parasti radinieks) sola veikt jūsu atmaksas, ja nevarat. Garantētāja atrašana ar labu kredītvēsturi var palīdzēt saņemt aizdevumu ar labākām likmēm vai augstāku limitu. Bet būt garantam nozīmē potenciāli zaudēt savus aktīvus, piemēram, māju, ja jūs cenšaties sekot līdzi maksājumiem.
  • Nodrošinātie aizdevumi – kur jūs izmantojat savu māju, automašīnu vai citu aktīvu kā nodrošinājumu, tas nozīmē, ka jūs varētu to pazaudēt, ja atpaliksit no atmaksas. Tomēr ķīla samazina aizdevēja risku, tāpēc viņi var jums piedāvāt labākas likmes vai lielākus ierobežojumus, nekā jūs saņemtu citādi.

Izmēģiniet uzlabot savu kredītreitingu


Jūsu kredītreitings nav akmenī iemūrēts – to nosaka jūsu finansiālā rīcība, tāpēc jums ir tiesības to ietekmēt. Varat veikt vairākas darbības, lai uzlabotu rezultātu un palielinātu izredzes saņemt vēlamo aizdevumu.

Jūs varat pārbaudīt savu Experian kredīta rādītāju bez maksas, un, piesakoties, tas tiks atjaunināts ik pēc 30 dienām. Un neuztraucieties – rezultāta pārbaude to neietekmēs.

Kredīta atmaksas pārvaldīšana


“Slikta kredīta aizdevums” var būt ar augstām procentu likmēm un zemiem ierobežojumiem, taču tā var būt iespēja uzlabot savu kredītvēsturi, parādot, ka esat uzticams aizņēmējs. Laika gaitā pieturoties pie aizdevuma atmaksas grafika, vajadzētu sākt palielināt jūsu kredītreitingu, palīdzot jums nākotnē iegūt labākus kredītu piedāvājumus.

Šeit ir trīs galvenie padomi, kad jums ir aizdevums:

Sastādiet mēneša budžetu un pieturieties pie tā, lai nekad nepalaistu garām aizdevuma atmaksu
Mēģiniet nepapildināt savu parādu, nomaksājot aizdevumu, jo tas var sabojāt jūsu rezultātu un izdarīt spiedienu uz jūsu spēju veikt atmaksas
Ja jūs uztraucaties, ka nevarēsiet veikt maksājumu, pēc iespējas ātrāk runājiet ar aizdevēju, lai apspriestu savas iespējas